Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Бундестаг проголосував за більш жорсткі правила надання притулку мігрантам

Після довготривалої дискусії німецький парламент підтримав законопроект про введення більш жорстких правил надання притулку мігрантам.

REUTERS
REUTERS

За документ проголосували 429 законодавців, проти - 147. Законопроект передбачає прискорення процесів розгляду запитів про надання притулку, прискорення видворення тих, хто не має права на нього, і обмежує можливість возз'єднання сімей для деяких категорій біженців, повідомляє українська редакція "Німецької хвилі". Зокрема мігрантам доведеться чекати на возз'єднання сімї 2 роки. Це ж стосується і неповнолітніх шукачів притулку, хоча в залежності від кожного окремого випадку можуть бути виключення.

Німеччина пообіцяла Афганістану фінансову допомогу для повернених біженців

Закони з другого пакету також передбачають жорсткішу процедуру депортації хворих - уникнути її зможуть тільки ті особи, які мають серйозні хвороби і стан яких може значно погіршитися через депортацію. Окрім того, законами передбачається швидке видворення іноземців, які вчинили злочин, та часткова оплата мігрантами їхніх курсів з інтеграції.

Як повідомляв УНІАН, 24 лютого Німеччина відправила перший рейс для повернення на батьківщину афганських мігрантів, яким Берлін відмовив у наданні притулку. Ним в Афганістан повернулись 125 мігрантів. У свою чергу міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр планує візит до країн Північної Африки, щоб домовитися про репатріацію тих, кому відмовлено у наданні притулку в Німеччині. Уряди Марокко, Тунісу і Алжиру висловили готовність до угод.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку