Вівторок,
21 лютого 2017

Наші спільноти

Німеччина визнала Марокко, Алжир і Туніс безпечними країнами походження

Німецький Бундестаг визнав три країни північної Африки - Марокко, Алжир та Туніс - безпечними країнами походження. 

венгрия мигранты / REUTERS
REUTERS

Метою закону, проголосованого переважно депутатами коаліції, є спрощення процедури повернення шукачів притулку з цих трьох країн на їхні батьківщини, повідомляє українська редакція "Німецької хвилі" з посиланням на Reuters.

Бундестаг проголосував за більш жорсткі правила надання притулку мігрантам

Як заявив міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр у ході обговорення законопроекту, більшість мігрантів, які прибувають з Марокко, Алжиру та Тунісу до Німеччини, не зазнавали переслідувань у своїх країнах, і тому, відповідно, не мають підстав для отримання статусу біженця. За період із січня до березня цього року лише 0,7%  прохачів притулку з цих країн отримали цей статус у Німеччині.

Водночас політична опозиція, а також низка громадських організацій виступали проти визнання Алжиру, Тунісу та Марокко безпечними країнами. "Держави, у яких застосовуються тортури, зневажаються і порушуються права людини, не є безпечними країнами", - заявили у Pro Asyl, організації, яка опікується біженцями.

Як повідомляв УНІАН, в лютому Бундестаг ухвалив більш жорсткі закони щодо мігрантів. Новий пакет пришвидшив процедуру розгляду заявок на притулок та видворення осіб, які отримали відмову. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку