Меркель закликала громадян турецького походження бути лояльними до Німеччини

10:56, 23 серпня 2016
421 0

Канцлер ФРН Ангела Меркель закликала вихідців з Туреччини, які проживають у Німеччині і отримали громадянство, бути лояльними до уряду.

REUTERS

"Від громадян турецького походження, які вже довго проживають в Німеччині, ми очікуємо високого рівня лояльності до нашої країни. Заради цього ми намагаємося бути відкритими до їх сподівань і розуміти їх", - сказала Меркель в інтерв'ю газеті Ruhr Nachrichten, передає DW.

Вона підкреслила, що уряд підтримує тісний контакт з об'єднаннями мігрантів".

Читайте такожВперше з часів холодної війни жителів Німеччини закликали запастися водою та їжею

У зв'язку з внутрішньополітичними конфліктами в Туреччині Меркель закликала громадян турецького походження до розсудливості.

"Свобода слова і демонстрацій в Німеччині поширюється на усіх, хто тут живе, проте всі громадяни повинні, звичайно, висловлювати розбіжності мирним шляхом", - нагадала вона.

Нещодавні мітинги прихильників президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана в ФРН, зокрема, великі акції в Кельні, викликали політичні дискусії в Німеччині. Деякі представники Християнсько-демократичного союзу (ХДС) зажадали скасувати можливості для збереження подвійного громадянства в ФРН. При цьому вони послалися на потенційні конфлікти лояльності у осіб з подвійним громадянством.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter