Влада Сінгапура повідомила про 27 нових випадків зараження вірусом Зіка

22:00, 04 вересня 2016
275 0

Влада Сінгапура повідомила про 27 нових випадків зараження вірусом Зіка.Таким чином, кількість заражених зросла до 242 осіб.

REUTERS

25 із нових носіїв вірусу були заражені в районі первинного осередку, передає Reuters. Водночас є підозри, що нові випадки зараження мали місце в нових районах Сінгапура.

Читайте такожНа Пуерто-Ріко введено режим надзвичайної ситуації через епідемію вірусу Зіка«Є потенційно нова область (зараження), пов'язана з одним із раніше відомих випадків та одним новим випадком», - цитує українська редакція "Німецької хвилі" спільну заяву сінгапурських Міністерства охорони здоров'я та національного відомства з питань довкілля.

Як відомо, вірус Зіка викликає мікроцефалію у новонароджених у випадку, якщо жінка під час вагітності заразилася вірусом. Мікроцефалія призводить до значних вад розвитку мозку.

Вірус передається через укуси комарів Aedes. Симптомами є помірний жар, висипи на шкірі та кон'юктивіт. Зазвичай вони зберігаються від двох до семи днів, але у багатьох пацієнтів симптоми відсутні взагалі.

Перші випадки масової хвилі захворювань на цей вірус були зафіксовані минулої осені у Бразилії, де нині кількість заражених сягнула понад 1800 осіб. Відомі випадки зараження у США та Європі.

Вперше цей вірус виявили в Уганді в 1947 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter