П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

В ООН повідомили про затримання судді трибуналу ООН у Туреччині

В ООН повідомили про затримання в Туреччині судді одного з міжнародних трибуналів Організації Об’єднаних Націй, що є турецьким громадянином, незважаючи на його міжнародний дипломатичний імунітет.

Новий генсек ООН буде більше налаштований на допомогу Україні / 5.ua
Новий генсек ООН буде більше налаштований на допомогу Україні / 5.ua

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Суддя Айдин Сефа Акай був затриманий іще 21 вересня у зв’язку зі звинуваченнями, пов’язаними з невдалою липневою спробою перевороту в Туреччині, зазначив Теодор Мерон, президент Міжнародного залишкового механізму для кримінальних трибуналів.

Ердоган: Захід не зробив для Туреччини нічого хорошого

Цей судовий орган ООН має закінчити недовершені справи Міжнародних кримінальних трибуналів у справах колишньої Югославії і у справах Руанди, мандати яких уже завершилися.

Айдин Сефа Акай був членом палати з п’яти суддів, що мала переглянути вирок колишньому міністрові планування Руанди Оґюстенові Нґірабатваре.

Міжнародний кримінальний трибунал у справах Руанди засудив його до 30 років позбавлення волі, визнавши його винним у заохоченні, підбурюванні, сприянні і виправданні геноциду 1994 року в цій країні, в перебігу якого екстремісти з лав народу хуту вбили понад 800 тисяч представників народу тутсі, а також поміркованих хуту.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку