Якщо Байден дійсно хоче, щоб Україна вижила, йому необхідно позбутися своїх побоювань, пише видання / фото president.gov.ua

Настав час для США підштовхнути Москву до припинення війни з Україною, швидко забезпечивши Київ необхідною зброєю, знявши безглузді обмеження на її використання і давши зрозуміти, що Росія просто не зможе перемогти, пише New York Post.

"Альтернатива: спостерігати, як Володимир Путін і його сили поступово поглинають союзника, а потім готуватися до набагато ширшого конфлікту, спровокованого Росією, в якому обов'язково будуть задіяні війська НАТО і США", - попередили у виданні.

Вказується, що за останні тижні Росія записала на свій рахунок деякі з найбільших територіальних завоювань з моменту вторгнення в Україну. Вашингтон може допомогти повернути звести нанівець ці досягнення, якщо забажає, і зараз саме час це зробити.

Відео дня

New York Post пише, що підхід президента Байдена до поставок зброї та боєприпасів в Україну був трагічно анемічним.

"Україні необхідна американська зброя, яка може змінити ситуацію, і дозвіл використовувати її на повну потужність. Коли російські війська зосередилися на кордоні з Україною в рамках підготовки до нещодавнього наступу, українські солдати не змогли атакувати їх з використанням американської зброї через обмеження з боку команди Байдена, яка побоюється спровокувати Путіна та ескалацію бойових дій", - йдеться в публікації.

У виданні впевнені, що, якби Україна змогла послабити російські війська до того, як вони почнуть наступати, малоймовірно, що були б такі втрати.

"Іран і Китай постачають до Москви військову техніку без обмежень. Чому Байден і компанія не можуть зробити те саме з Україною? Чорт забирай, Росія не соромиться навіть порушувати повітряний простір третіх країн, як це сталося в Польщі. Страх Байдена перед ескалацією і млява підтримка України можуть тільки продовжити війну. І ризикнути остаточною поразкою України. З американським озброєнням Україна може домогтися набагато більшого", - вказується в статті.

Зазначається: якби Україні було дозволено воювати з достатнім запасом зброї та без "зв'язаних рук", це могло б не тільки звести нанівець завоювання Росії, а й спричинити новий призов у РФ, що приводить в лють російську громадськість і, можливо, змусить Путіна відступити.

"Обмежена політична допомога Байдена не тільки упускає цю важливу можливість, це невиправдано коштує життів українців. Якщо Байден справді хоче, щоб Україна вижила - заради неї, а також заради всього світу - йому необхідно позбутися своїх побоювань щодо ескалації та збільшити необмежені поставки американської допомоги вже зараз", - підсумували в New York Post.

Удари ЗСУ по території РФ - актуальне

Нагадаємо, Україна закликає західних союзників збільшити і прискорити військову допомогу, а також підтримати удари ЗСУ по військових цілях на території РФ.

З відповідним закликом глава МЗС України Кулеба звернувся до міністрів закордонних справ Євросоюзу: "Часу на рефлексії немає, потрібні дії. Цілком зрозуміло, що потрібно зробити. Надати Україні додаткові "Патріоти" та інші сучасні системи протиповітряної оборони, а також підтримати українські удари по військових цілях на території Росії".

Вас також можуть зацікавити новини: