Діяльність трьох росіян суперечила Віденським домовленостям про дипломатичні відносини / фото pixabay.com

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на керівника відділу преси Міністерства закордонних справ і європейських справ Словаччини Юрая Томага.

"Ми не можемо назвати прізвища працівників російської дипломатичної місії, водночас підтверджуємо, що було ухвалене рішення щодо видворення трьох працівників представницького відомства Російської Федерації у Словаччині", - сказав Томага.

Читайте такожБолгарія висилає двох російських дипломатів, звинувачених у шпигунстві

За його словами, виявлено зловживання візами, виданими словацьким консульством у Санкт-Петербурзі, наслідком чого став "серйозний кримінальний злочин" на території Словаччини.

За інформацією словацьких служб безпеки, діяльність трьох росіян суперечила Віденським домовленостям про дипломатичні відносини.

Як повідомляють словацькі ЗМІ, російські дипломати мають залишити Словаччину до кінця цього тижня.

Водночас МЗС Словаччини наголосило, що і надалі "зацікавлене у розвитку двосторонніх відносин з Росією", однак співпраця "має відповідати Віденським домовленостям про дипломатичні відносини".

Посольство РФ у Братиславі не коментувало рішення про видворення дипломатів.

Як повідомляв УНІАН, Чехія оголосила персонами нон-грата двох співробітників російського посольства в Празі і зобов'язала їх покинути країну.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram