Понеділок,
25 липня 2016

Наші спільноти

В березні ВР виправить закон про електронне декларування - депутати

Лідери фракцій «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту» Юрій Луценко і Максим Бурбак переконують, що в березні Верховна Рада виправить закон про електронне декларування.

Фото УНИАН
Луценко зазначив, що «закон надзвичайно важливий» / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це вони сказали під час прес-конференції в Європейському парламенті, в якій взяли участь лідери фракцій та груп ВР.

Луценко зазначив, що «закон надзвичайно важливий». За його словами, парламент, ухваливши даний закон, «не досягнув оптимальної якості, бо, як видається і нашим європейським партнерам та багатьом депутатам, в тому числі з нашої фракції, - звузив коло людей, які мають подавати ці декларації».

Експерти ЄС і України повинні вивчити закон про електронне декларування - Гройсман

Луценко вважає, що ця дискусія буде закінчена і буде ухвалений закон «реалістичний і європейський по глибині його використання».

«Думаю, що це відбудеться буквально у перші дні наступної пленарної сесії ВР (очевидно, йдеться про наступний пленарний тиждень, який розпочинається 15 березня – УНІАН)», - наголосив Луценко.

У свою чергу Бурбак зазначив, що на наступному пленарному тижні «ми вийдемо на єдину позицію». При цьому він підкреслив, що фракція готова голосувати за закон.

Томбінський: закон про електронне декларування слід привести у відповідність з міжнародними стандартами

Як повідомляв УНІАН, ВР 16 лютого прийняла закон №3755 про внесення змін до закону України про протидію корупції, що стосується роботи електронної системи надання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій у державі або в органах місцевого самоврядування.

У той же час в ЄС розкритикували цей закон, підкресливши, що він не відповідає антикорупційним зобов'язанням, прийнятим українським керівництвом.

Рада прийняла закон, за яким слідчі і прокурори у будь-якої людини зможуть конфіскувати все - нардеп

25 лютого у прес-службі глави держави повідомили, що з приводу закону про електронне декларування, який потрібен для безвізового режиму, продовжуються консультації з Європейською комісією з метою напрацювання можливих змін, які президент готовий внести до парламенту. Ці зміни, як вважає глава держави, відповідатимуть кращим європейським практикам.

Читайте також

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку