Субота,
22 жовтня 2016

Наші спільноти

Папа Франциск закликав молодь не байдикувати

Папа Римський Франциск закликав молодь не байдикувати, а займатися суспільно корисною працею або політикою, щоб сформувати більш справедливе суспільство.

REUTERS
REUTERS

Папа зробив цю заяву під час богослужіння під відкритим небом неподалік від Кракова в оточенні півтора мільйона людей, передає Бі-бі-сі. Папа Франциск сказав, що його дивує, що молодь так багато часу витрачає на комп'ютери, смартфони та відеоігри. Люди не створені для того, щоб жити рослинним життям, сказав Папа.

Папі Римському у Ватикані вручили премію Карла ВеликогоВізит Папи Римського до Польщі закінчиться сьогодні, коли він відслужить месу на тому ж місці біля Кракова. Очікується, що туди прибудуть понад 2 млн осіб.

Франциск приїхав у Польщу для участі у Всесвітніх днях католицької молоді, а також щоб відзначити ювілей - 1500-річчя хрещення країни.

Днем раніше Папа відвідав музей на місці колишнього нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау в Освенцимі.

Франциск наодинці пройшов через ворота табору з написом "Праця звільняє" (Arbeit macht frei). Біля "Стіни смерті", де нацисти розстріляли кілька тисяч в'язнів, понтифік запалив свічку і помолився.

В гостьовій книзі музею він залишив запис: "Господи, будь милостивий до людей твоїх. Господи, прости стільки жорстокості".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку