На пам'ятнику Калашникову у Москві помітили схему німецького автомата (фото)

10:26, 22 вересня 2017
Курйози
79 0

На монументі зображена схема німецького автомата у розкладеному вигляді.

Пам'ятник Калашникову у Москві / Фото: instagram.com/mitya_kalinkin

У Москві на пам'ятнику зброяреві Михайлу Калашникову скульптори зобразили серед іншого схему німецького автомата часів Другої світової війни StG 44. Її помітив історик і військово-історичний редактор Юрій Пашолок, пише "Медуза".

Читайте також"По таблетці в с**ку": під час обговорення обідів у їдальні Ради "радикал" запропонував купити журналістам пурген (відео)

"Тільки не кажіть, що це вони випадково. За таке треба бити, боляче і прилюдно", - написав журналіст і розмістив фото вибух-схеми автомата як доказ. 

Схема німецького автомата на монументі /

Зазначається, що офіційно Російське військово-історичне товариство, що встановлювало пам'ятник, поки не прокоментувало використання схеми німецького автомата.

Штурмова гвинтівка StG 44 була прийнята на озброєння Вермахту в 1944 році. Її творець Хуго Шмайссер після війни був вивезений в СРСР, де працював на «Іжмаш». Створений вже після цього АК зовні нагадує StG 44, хоча відрізняється за принципом роботи.

Нагадаємо, пам'ятник збройовому конструктору Михайлу Калашникову відкрили в Москві 19 вересня. Його розкритикував відомий російський музикант, лідер славетної групи "Машина времени" Андрій Макаревич.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter