Успішні люди завжди підтримують баланс мыж роботою та відпочинком / ua.depositphotos.com

Успішні люди знають, що здоровий баланс між роботою та особистим життям є ключовим, а це означає залишити робочі зобов'язання там, де їм і належить бути: у робочому тижні. Тому вони знаходять час для відпочинку там, де можуть його отримати.

Hack Spirit розповідає про вісім речей, які успішні люди ніколи не будуть робити на вихідних.

1) Робочі зустрічі

Успішні люди, як правило, уникають проведення робочих зустрічей у свій дорогоцінний час на вихідних.

Відео дня

Вихідні слід вважати священним часом, щоб перезарядитися, відпочити і зайнятися тим, що приносить вам радість. Якщо ви постійно перебуваєте в робочому режимі, ваш мозок не має можливості перезарядитися, а це може призвести до вигорання.

2) Надмірна кількість екранного часу

Запійний перегляд серіалів, гортання соціальних мереж та ігри можуть викликати серйозну залежність. Але успішні люди намагаються уникати надмірного часу перед екраном.

Це пов'язано з тим, що занадто багато часу перед екраном може порушити ваш циркадний ритм, що ускладнює отримання таких необхідних годин відпочинку.

3) Уникання друзів і сім'ї

Навіть якщо у неї мільйон справ у списку справ, успішна людина ніколи не витрачатиме свої дорогоцінні вихідні, уникаючи своїх близьких. Час, проведений з близькими людьми, не лише зменшує стрес, але й приносить радість та задоволення. Це все одно, що натиснути кнопку перезавантаження на весь наступний тиждень.

Справа не лише в тому, щоб піднятися по кар'єрних сходах - справа в тому, кого ви берете з собою.

4) Відмова від фізичних вправ

Пропускати на вихідних заплановане тренування - це останнє, що зробила б суперуспішна людина. Вправи підвищують креативність, загострюють увагу і вивільняють всі ті ендорфіни, які приносять задоволення.

І не забуваймо про стрес. Фізичні вправи допомагають випустити пару, знижують рівень кортизолу, роблять вас більш розслабленими і готовими до будь-яких викликів, що виникають на вашому шляху.

5) Пиятика

Хоча може виникнути спокуса відірватися на повну і відсвяткувати тиждень алкоголем, успішні люди, як правило, йдуть іншим шляхом.

Запій на вихідних може призвести до того, що ви відчуєте себе дуже виснаженим і не готовим до викликів наступного тижня.  Продуктивність – важливий пункт у планах успішних людей. Вони цінують вихідні, а витрачати дорогоцінні години на випивку - не в їхньому стилі.

6) Пропуск сну та відпочинку

Сон корисний для розуму. Мозок після відпочинку гостріший, креативніший і готовий приймати виклики. До того ж, недосипання псує настрій і підриває терпіння.

Успішні люди розуміють важливість здорового тіла. Пропуск сну послаблює вашу імунну систему, роблячи вас більш вразливими до хвороб. Сон покращує фокус, концентрацію та загальну ефективність. Це як мати секретну зброю для успіху.

7) Тиняння по дому чи прокрастинація

Успішні люди цінують свій час, як найцінніший скарб, і вони точно не будуть витрачати його на прокрастинацію.

8) Залишатися на електронній пошті

Люди, які досягають успіху, намагаються з усіх сил не потрапляти в пастку електронної пошти на вихідних. Звичайно, це не завжди можливо. Але перевіряти та відповідати на робочі листи у вихідні - це все одно, що добровільно запрошувати стрес у свій священний час відпочинку.

Успішні люди розуміють важливість перезарядки. Вони розуміють, що постійна прив'язаність до робочої поштової скриньки - це квиток в один кінець до вигорання. Також успішні люди розуміють силу встановлення меж. Вони знають, що якщо вони не проведуть десь межу, робота з'їсть весь їхній вільний час.

Раніше УНІАН писав про 8 дій, які роблять "неуспішні" люди під час обіду.

Вас також можуть зацікавити новини: