Яка у вас форма обличчя - тест / УНІАН

Вчені-фізіогномісти вважають, що навіть за формою обличчя можна дізнатися багато про людину. Овал фізіономії показує, які у вас є позитивні і негативні якості, а також вказує на особливості характеру. УНІАН пропонує і вам дізнатися свій темперамент особистості - тест вже готовий.

Який у вас тип особистості - тест точний, як годинник

Подивіться на картинку, а потім уважно - в дзеркало або на своє фото, щоб точно обчислити форму обличчя. Потім прочитайте розшифровку кожного варіанту - так ви зможете швидко і результативно пройти тест на головне якість особистості, а також на всі позитивні і негативні риси характеру.

Дізнайтеся свій характер за формою обличчя / УНІАН
  • Овальне обличчя

Люди з такою будовою фізіономії амбітні, практичні і успішні. Терпіти не можуть несправедливість і порушення правил, за що часто піддаються критиці. Живуть за певними принципами і переконаннями, не звертають уваги на дрібниці. Не прив'язуються до суспільних норм, можуть довести свою точку зору, підкріплюючи її фактами. Незалежність - їх сильна сторона, як і невміння перебувати в рутині. Вони знаходяться між екстравертами і інтровертами, обожнюють природу, естетику і творчість. Люди відчувають себе комфортно в суспільстві таких персон, тому що вони прекрасні у всіх своїх проявах.

Відео дня
  • Квадратне обличчя

Особистості з таким типом особи володіють аналітичними здібностями, схильністю до авантюризму і впертістю. Їх серед інших виділяє навик кмітливості і підприємливості. Вони можуть керувати ситуацією та людьми, щоб досягти бажаної мети. Як правило, не чекають, поки доведеться вирішувати проблему - діють на випередження. Спокійні люди, у яких все і завжди під контролем, саме тому вони не втрачають самовладання навіть в критичних ситуаціях. Таку людину можна назвати лідером - їй подобається працювати над великими проектами або у великих організаціях.

  • Обличчя у формі серця

Володарі такого обличчя дуже творчі, розуміють і жалісливі люди. У них багата уява, відмінне сприйняття світу і хороша пам'ять. Завдяки сильній інтуїції і підприємницької жилці вони можуть домогтися в житті всього, чого захочуть. У таких людей також високий рівень емоційного інтелекту, тому вони ніколи не стануть проблемою для оточуючих. Крім того, вони дуже цілеспрямовані - не зупиняться ні перед чим заради своєї мрії. Є певна тяга до вирішення складних завдань - в цьому криється розвиток особистості.

  • Кругле обличчя

Люди з фізіономією круглої форми вважаються тихими, поступливими і приємними. Вони товариські і турботливі, щедрі і чуйні. Відчувають радість, коли допомагають іншим - в цьому бачать своє призначення. Іноді в цьому пориві забувають про власні потреби і буквально жертвують собою через чужі бажання.

Нерідкі ситуації, коли люди з круглим обличчям відчувають себе недооціненими і покинутими, тому що натомість не отримують тієї частки турботи, яку віддають самі. Це не стає причиною відмов в майбутньому - вони переживають досвід і продовжують допомагати нужденним.

Вас також можуть зацікавити новини: