20 травня відбудуться комітетські слухання щодо проблем міст районного значення

14:28, 14 квітня 2015
Децентралізація
81 0

Результатом обговорення стало рішення щодо проведення комітетських слухань з проблем міст районного значення, що виникають в ході реалізації реформи. 

Україна / Фото: УНІАН

8 квітня 2015 року відбулося засідання Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Про це повідомляє Асоціація малих міст України на своїй сторінці у Facebook.

Одним з питань для обговорення стало звернення Асоціації малих міст України щодо проведення парламентських слухань з проблем міст районного значення, які виникають в ході реалізації реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Участь у засіданні взяли виконавчий директор Асоціації малих міст України Валентина Полтавець, міський голова м. Пирятин Олексій Рябоконь та міський голова м. Тростянець Юрій Бова.

Результатом обговорення цього питання стало рішення щодо проведення комітетських слухань з проблем міст районного значення, що виникають в ході реалізації реформи. Слухання призначено на 20 травня 2015 року. Для підготовки та проведення комітетських слухань буде створено робочу групу. 

Комітетські слухання щодо проблем міст районного значення відбудуться 20 травня 2015 року8 квітня 2015 року відбулося з...

Posted by Асоціація малих міст України on 14 квітня 2015 р.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter