Сьогодні розпочнуться співбесіди з кандидатами на посади у Департамент з питань регіонального розвитку

18:46, 12 травня 2015
Децентралізація
45 0

До складання письмового іспиту було запрошено 14 кандидатів на заміщення зазначених посад.

minregion.gov.ua

Сьогодні, 12 травня, о 15.00 конкурсна комісія по відбору кандидатів на заміщення вакантних посад начальника Відділу інституційного забезпечення територіального розвитку та завідувача Сектором розвитку сільських територій у Департаменті з питань регіонального розвитку розпочне співбесіди з кандидатами, що успішно склали письмовий іспит.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Так, на співбесіду на посаду начальника Відділу інституційного забезпечення територіального розвитку у Департаменті з питань регіонального розвитку запрошено 9 кандидатів. Ще 4 кандидати запрошені на співбесіду на посаду завідувача Сектором розвитку сільських територій у Департаменті з питань регіонального розвитку.

Нагадаємо, 12 травня відбувається засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантних посад начальника Відділу інституційного забезпечення територіального розвитку та завідувача Сектором розвитку сільських територій у Департаменті з питань регіонального розвитку під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди увійшли представники структурних підрозділів Міністерства, Голова Громадської ради при Мінрегіоні Павло Міхайліді та експерти з питань регіонального розвитку та  консалтингових послуг у сфері менеджменту, управління та навчання персоналу.

До складання письмового іспиту було запрошено 14 кандидатів на заміщення зазначених посад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter