Презентація Офісу реформ на Вінниччині

19:32, 14 травня 2015
Децентралізація
100 0

На прес-конференції 13 травня керівник Офісу реформ О. Левченко та виконавчий директор Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України В. Філатов розповіли представникам регіональних ЗМІ, які функції виконуватиме Офіс та з якої метою він був створений.

auc.org.ua

У кожній області з ініціативи Уряду та облдержадміністрацій створили Офіс реформ, якому делегували функції бути інформаційним посередником між тими, хто втілює реформи, і тими, кого ці реформи безпосередньо торкаються.

Головна мета новоствореного консультативного центру – допомагати облдержадміністраціям на шляху реформування. Тобто, офіси реформ будуть надавати організаційну та інформаційну допомогу ОДА в питаннях створення територіальної основи місцевого самоврядування.

Представники Офісу реформ у Вінницькій області пояснюватимуть, як проходитиме децентралізація влади на місцевому рівні, допомагатимуть донести до кожного жителя Вінниччини інформацію про позитивні зміни, що дасть реформа.

В Офісі реформ, окрім його голови, на контрактній основі працюватимуть експерти, які відповідатимуть за напрямки фінансових розрахунків доцільності об'єднання, просторове оформлення нових громад, комунікацію між ними та центром, інформаційно-просвітницьку діяльність.

Офіс реформ працюватиме у Вінниці за адресою: вул. Соборна, 72, каб. 209.

Нагадаємо, 16 квітня Мінрегіон та Асоціація міст України підписали Меморандум про співробітництво у впровадженні реформи місцевого самоврядування. Згідно угоди Мінрегіон надає організаційну та методичну підтримку Офісам реформ та забезпечує їх співпрацю з обласними державними адміністраціями. АМУ в рамках Проекту «ДІАЛОГ» надає фінансову підтримку діяльності Офісів та розробляє рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо практичної реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter