У Полтаві обговорили найкращі практики місцевого самоврядування України

20:12, 20 травня 2015
Децентралізація
148 0

18 травня у Полтаві відбувся семінар з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування у сферах співпраці влади та громади, розвитку місцевих ресурсів, залучення інвестицій».

Захід проведено за сприяння Ради Європи, Тростянецької міської ради Сумської області, Полтавської обласної ради, за підсумками конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організованого Радою Європи у співробітництві з Мінрегіоном України у 2012-2014 роках в рамках реалізації Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», повідомляє сайт облради.

У семінарі, який тривав два дні (17 травня – у м. Тростянець Сумської області, 18 травня – у м. Полтава), взяли участь посадові особи та депутати органів місцевого самоврядування з Київської, Харківської, Полтавської, Сумської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Вінницької, Рівненської, Івано-Франківської областей, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Української асоціації районних та обласних рад, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, ряду міжнародних організацій, науковці, громадські активісти, журналісти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter