Уряд України наближує послуги до громадянина - Петренко

22:04, 21 травня 2015
Децентралізація
368 0

Уряд підтримав розроблені Міністерством юстиції спільно з фракціями коаліції проекти законів, що покращать процедури надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації та забезпечать передачу реєстраційних функцій місцевій владі, нотаріусам, банкам та державним виконавцям.

Петренко розповів про філософію послуг / Радіо Свобода

Про це повідомляє сайт асоціації міст України.

Зокрема, міністр юстиції Павло Петренко під час презентації законопроектів на засіданні Уряду зазначив, що запропоновані документи повністю змінюють філософію надання адміністративних послуг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості.

За його словами, уряд запроваджує базові європейські принципи децентралізації і наближення послуг до українського громадянина. Всі послуги і сервіси, які раніше надавалися Міністерством юстиції, передаються до повноважень місцевих органів влади.

Разом із повноваженнями на місця передаються всі кошти, які отримувала держава від надання цих сервісів. Це додатковий ресурс, який громада зможе використати для розвитку своєї інфраструктури і підвищення якості надання послуг.

Ще однією новацією стане запровадження електронних сервісів за всіма послугами, які надаватимуться новими суб′єктами реєстрації, через електронний портал без необхідності контактувати з реєстратором.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter