У Львові у міжнародний день «Години Землі» проходить фестиваль свідомого екоспоживання

16:12, 24 березня 2018
Екологія
1396 0
У Львові відбудеться фестиваль свідомого екоспоживання / zero-waste-fest.ml

У Львові у суботу, 24 березня, у день, коли проводять всесвітню акцію «Година Землі», організовують «Zero Waste Fest», що має на меті поширення практик ощадного споживання, сортування та переробки сміття, популяризацію екологічних продуктів тощо.

Під час фестивалю, який розпочався о 12:00 на території !FESTrepublic на вул. Стерознесенській, 24-26, львів’янам розповідатимуть про практики мінімізації утворення побутового сміття «Zero Waste», правильного його сортування та виготовлення компосту з органіки тощо, повідомляється на сайті фестивалю.

Нові навики можна буде опанувати під час майстер-класів.

Читайте такожУ Львові завтра відбудеться еко-фестиваль за участі волонтерів з 14 країн світу

Екоактивісти популяризуватимуть ідею обміну непотрібними речима, що може давати їм друге життя, використання полотняних торбинок замість кульків тощо. На території фестивалю діятиме сортувальна станція, можна буде здати на переробку папір, пластик, скло; використані батарейки та енергоощадні лампи можна буде віддати в еко-бус.

Для дітей організують екогру, читання екоказки «Арчі», показ вистави «Пригода Марічки у лісі».

Також працюватиме міні-ярмарок та фуд-зона.

Фестиваль триватиме до 20:00.

Всесвітня екологічна акція «Година землі», під час якої вимикають електрику в організаціях, громадських установах та домівках, розпочнеться о 20:30. У Львові вимкнуть зовнішнє освітлення Ратуші, телевежі, собору св. Юра, костелу Івана Хрестителя, церкви Миколая та Латинського катедрального собору. Мерія закликає містян долучитися до ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter