Кабмін відсторонив від посади головного екологічного інспектора через корупцію

19:24, 22 лютого 2017
Екологія
1888 0

Кабінет міністрів України відсторонив від посади голову Державної екологічної інспекції Андрія Заїку після того, як комісія Міністерства екології виявила низку корупційних порушень у діяльності відомства, яке він очолює.

antikor.com.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook міністр екології Остап Семерак.

«Тільки що Кабінет міністрів звільнив Заїку А. М. з посади голови Держекоінспекції», - написав він.

Як повідомляв УНІАН, 27 травня 2015 року Кабмін призначив головою Держекоінспекції Андрія Заїку. У травні 2016 року міністр екології Остап Семерак заявив про намір порушити на засіданні уряду питання про оголошення Заїці догани за результатами огляду проблемних зон вирубки лісів.

Читайте такожМінекології планує у 2017 році завершити реформу державної екологічної інспекції

У червні 2016 року Семерак заявив, що одним із пріоритетів діяльності Мінекології є створення інтегрованої нової екологічної інспекції, яка об'єднає в собі всі контролюючі функції міністерства та інших відомств, до кінця 2016 року. Також міністр анонсував оновлення кадрового складу Держекоінспекції, який на сьогодні становить 2700 осіб.

11 січня 2017 року Кабмін доручив провести службове розслідування діяльності Заїки. 17 лютого Семерак повідомив, що Мінекології завершило перевірку Держекоінспекції, за результатами якої було виявлено низку корупційних порушень.

22 лютого колегія Мінекології прийняла рішення про притягнення голови Держекоінспекції Заїки до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter