В акваторії Севастополя стався вилив нафтопродуктів, на поверхні моря спостерігається велика кількість мазуту

09:26, 11 травня 2016
Зменшення викидів
833 0

В акваторії анексованого Росією Севастополя, в прибережній смузі селища Любимівка, Північної сторони, Бельбека, Фіолента, Балаклави на поверхні моря спостерігається велика кількість мазуту – нафтопродукту важкої фракції.

Вячеслав Козлов / ecosakh.ru

Про це повідомляє Крим.Реалії.

Зазначається, що викид стався від одного з суден ще 8 травня. Тоді ж стали надходити повідомлення від жителів про забруднення акваторії та берега.

Читайте такожУ Миколаївському порту заявили, що міські стоки забруднюють його акваторію

Важка фракція нафтопродуктів – найбільш шкідлива для навколишнього середовища. Викид збігся з нерестовим періодом риб, тому можна прогнозувати подальший негативний вплив на кількісний склад іхтіофауни.

До 2014 року екологи і жителі неодноразово фіксували незаконне скидання забруднених нафтою лляльних вод, мазуту, каналізаційних викидів в акваторію Севастопольської бухти із суден Чорноморського флоту.

Зараз, за інформацією жителів, спостерігається загибель дельфінів на забрудненій ділянці узбережжя.

До 15 травня пляжі міста мали бути підготовлені до сезону. Цього року досі не пройшли конкурси для визначення балансоутримувачів багатьох пляжів. Представники підконтрольної Росії виконавчої "влади" кажуть, що без команди "зверху" прибирати "безгоспні» пляжі не можуть.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter