Держкомзем готовий створити систему земельного кадастра

08:22, 25 грудня 2009
Агро
0 0

До червня 2012 р.

Держкомзем України готовий докласти максимальні зусилля, щоб до червня 2012 р. в Україні була створена система державного земельного кадастру. Про це заявив заступник голови Держкомзему Сергій Бельчик, повідомляється на сайті комітету, повідомляє АПК-Інформ.

«Україна одержала позику Світового банку для реалізації проекту «Видача державних актів на право власності на землю і розвиток системи кадастру» і завдяки цьому має ресурс як на створення картографічної основи кадастру, так і геоінформаційної системи, зокрема електронного архіву даних і програмного забезпечення. Термін реалізації проекту завершується у червні 2012 р., і саме до цього часу ми просто зобов`язані укластися», - відзначив заступник голови Держкомзему.

Можливість завершення побудови в Україні системи земельного кадастру впродовж 2,5 років підтвердив експерт Cвітового банку Гевін Адлінгтон. Проте таке завдання він назвав «надскладним». За словами С.Бельчика, «залишаються неврегульованими законодавчі питання: скажімо, досі не прийнято закон про державний земельний кадастр».

А директор проекту по створенню єдиного земельного кадастру України Сергій Кубах повідомив, що на сьогодні здійснено аерофотозйомку понад 70% території України, створено ортофотокарти на території більш ніж 50% та індексні кадастрові карти - на 10% території. Він також відзначив, що «на сьогодні підготовлене технічне завдання на створення національної системи кадастру, яке відповідає сучасним європейським вимогам для побудови таких систем».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter