'Не марнуй - купуй': як Auchan Україна зменшує харчове марнотратство

Auchan Україна запровадила проект зменшення харчового марнотратства. Ініціатива #saveпланету "Не марнуй - купуй" вже допомогла зберегти 14,7 тонн овочів та фруктів за шість місяців існування проекту.

Соціальний проект #saveпланету - це еко френдлі ініціативи, які націлені на зменшення використання пластику в магазинах мережі, розширення товарів з перероблених матеріалів, а також зменшення харчового марнотратства.

"В торбинку "Не марнуй - купуй" можуть потрапити різні овочі та фрукти, наприклад, банан, який з великої зв’язки залишився один, буряк, який має нерівну форму або апельсин з незначними дефектом окрасу, тобто товари, які споживачі можуть не вибрати для купівлі з естетичних міркувань, але ці продукти свіжі та придатні до споживання.

Відео дня

Відбір продуктів здійснюють співробітники магазинів протягом дня за особливими правилами та критеріями, що є централізованими та контролюються відповідальними на місцях.

'Не марнуй - купуй': як Auchan Україна зменшує харчове марнотратство

Вміст продуктів в торбинках може відрізнятися, адже залежить від щоденних перевірок та сортувань продуктів для них. Товари "Не марнуй - купуй" пропонуються за ціною від 39,90 за півтора кілограми.

"Ініціатива Auchan Україна дозволяє зменшити харчове марнотратство та берегти природні ресурси", - коментують в Auchan Україна.

Збереження довкілля - важлива місія для кожної людини, а впровадження проектів #saveпланету є елементом загальної політики соціальної відповідальності Auchan України.

Еко френдлі мішечки "Не марнуй - купуй" вже доступні в усіх магазинах мережі Auchan в Україні.

'Не марнуй - купуй': як Auchan Україна зменшує харчове марнотратство