этот материал доступен на русском

Нацбанк забрав ліцензію у мережі обмінників

15:40, 12 жовтня 2018
Фінанси
1596 0
Ілюстрація REUTERS

Національний банк України ухвалив рішення про відкликання генеральної ліцензії на проведення валютних операцій (діяльність з обміну валют) у фінансової компанії «Ікс».

Читайте такожДолар в Україні продовжує дешевшати

Як повідомляється на сайті регулятора, рішення прийнято у зв'язку з визнанням структури власності цієї компанії непрозорою.

Нацбанк зазначив, що з 2017 року звертав увагу компанії на невідповідність структури власності вимогам щодо її прозорості, однак у відповідь компанія «розмила» структуру власності таким чином, щоб жоден з учасників не мав істотної участі.

Крім того, як повідомив регулятор, компанія допустила значну кількість порушень в організації захисту приміщень для обміну валют та порядку проведення валютно-обмінних операцій.

«Національний банк України звертає увагу учасників ринку валютно-обмінних операцій на необхідність сумлінного виконання вимог законодавства, у тому числі нормативно-правових актів НБУ, під час здійснення діяльності з обміну валют», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк за 2017 рік провів 1018 перевірок небанківських пунктів обміну валют, за результатами яких виявив 115 нелегальних обмінників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter