"Укргазбанк" докапіталізують на 633 мільйонів гривень

19:37, 15 червня 2015
Фінанси
546 0

Український уряд прийме участь в докапіталізації державного «Укргазбанку» на суму різниці між придбаними банком зобов'язаннями і активами банку «Київ», але не більше 633 млн грн.

 / УНИАН

Про це йдеться в опублікованій на сайті уряду постанові від 15 червня.

«Держава бере участь у додатковій капіталізації «Укргазбанку» шляхом придбання акцій додаткової емісії зазначеного банку в сумі, яка буде визначена як різниця вартості між набутими цим банком зобов'язаннями і активами банку «Київ», але не більше 633 млн грн, в обмін на облігації внутрішньої державної позики», - йдеться в постанові №384.

Цією ж постановою уряд зобов'язав Міністерство фінансів випустити облігації внутрішньої держпозики для докапіталізації «Укргазбанку» з терміном обігу 10 років за ставкою дохідності на рівні 9,5% річних.

Як повідомляв УНІАН, 24 лютого Нацбанк визнав неплатоспроможним націоналізований у 2009 році банк «Київ» для подальшої передачі його активів та зобов'язань державного «Укргазбанку», і в результаті Фонд гарантування вкладів ввів у банк тимчасову адміністрацію для інвентаризації, оцінки і складання реєстру активів і зобов'язань банку «Київ».

Читайте такожМінфін припускає приватизацію державного «Укргазбанку»

У березні цього року уряд докапіталізував «Укргазбанк» на 3,2 млрд грн.

Антимонопольний комітет України дозволив приєднання активів і зобов'язань банку «Київ» до державного «Укргазбанку» 15 травня.

На початку червня Мінфін повідомив, що фізособа – власник невеликого депозиту на 280 євро намагається зірвати процес передачі активів банку «Київ» і перешкодити іншим вкладникам банку отримати доступ до своїх засобів, оскільки за позовом цього вкладника арештовані всі активи банку «Київ», що заблокувало процес їх передачі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter