Ілюстрація REUTERS

Київ може втратити один мільярд гривень через кризу, пов’язану з боротьбою з коронавірусом.

Читайте такожВ Україні зросла кількість хворих на коронавірус

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі ICTV, повідомили у прес-службі КМДА.

Відео дня

За його словами, влада міста розробляє кілька планів протидії як розповсюдженню коронавірусу, так і економічним наслідкам, пов’язаним із боротьбою з ним.

«Ми готуємося. Робимо всі необхідні розрахунки, аби пройти цей період із мінімальними втратами. Попередні розрахунки вказують на те, що втрати для столиці сягнуть одного мільярда гривень. Не виключаю, що ця цифра може збільшуватися, в разі загострення ситуації», - сказав Кличко.

«В нас є три варіанти розвитку подій. Сподіваюся, що найгірший не справдиться. Ця криза вже вдарила по бюджету Києва. Але я, як мер, зроблю все, щоб втілити всі інфраструктурні плани на цей рік – зокрема, будівництво мостів та розв’язок», - запевнив він.

Кличко зазначив, що нині в Києві сформовано два штаби: один розробляє і втілює стратегію боротьби з вірусом Covid-19, а другий - вивчає можливості, як мінімізувати втрати для бюджету міста та підприємств, що працюють у столиці.

Як повідомляв УНІАН, 20 березня на позачерговому засіданні Кабмін через загрозу поширення коронавірусу встановив режим надзвичайної ситуації у Києві.

За словами мера Віталія Кличка, влада Києва можуть ввести ще жорсткіші обмеження, якщо кількість хворих з коронавірусною інфекцією в столиці буде зростати.

На боротьбу з поширенням коронавірусу столиця виділила з резервного фонду міського бюджету 260 млн грн.