ПриватБанк знижує відсоткові ставки за валютними депозитами

19:20, 27 грудня 2016
Фінанси
3218 0

З 1 січня 2017 року ставки за знов укладеними депозитними вкладами в іноземній валюті в ПриватБанку будуть знижені в середньому на 1-2% річних. 

Приватбанк знизить ставки за валютними депозитами / Фото УНИАН

Зниження відсоткових ставок за розміщення валюти у банку стосується вкладів як у доларах США, так і в євро. Ставки за гривневими вкладами ПриватБанку будуть знижені з початку лютого 2017 року. Про це повідомила прес-служба банку.

Читайте такожПриватБанк спростовує інформацію про "крадіжку" своїх баз даних

"Тенденції зниження ставок на ринку визначають нові рівні прибутковості депозитів у ПриватБанку, в першу чергу, в іноземній валюті, - говорить керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. - У той же час, для діючих депозитів або відкритих до 1 січня 2017 року, на весь термін дії договору будуть діяти поточні, більш вигідні умови розміщення коштів".

Зокрема, з початку 2017 року при розміщенні у ПриватБанку валютного депозиту на 12 місяців, базова ставка буде знижена до 8% річних у доларах США та 7% річних у євро. Депозитні вклади на півроку в 2017 будуть приносити вкладникам 7% річних у доларах і 6% річних у євро. Розміщення валютних вкладів у ПриватБанку на місяць принесе вкладникам відповідно 3,5% і 2% річних доходу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter