НБУ продав 661,96 тис. швейцарських франків

19:07, 25 грудня 2009
Фінанси
0 0

Сьогодні на спецаукціоні

Національний банк України сьогодні на спеціальному аукціоні з продажу валюти для фізичних осіб і фізичних осіб-підприємців продав 661,96 тис. швейцарських франків за курсом 7,71 грн./франк і 32,48 тис. євро за курсом 11,47 грн./євро.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

За інформацією Нацбанку, на аукціоні купівлю швейцарських франків і євро здійснювали по 5 банків.

Як повідомляв УНІАН, з 27 лютого ц.р. Нацбанк почав проводити цільові валютні аукціони для задоволення потреб позичальників – фізичних осіб з метою погашення ними заборгованості за кредитами, одержаними у валюті.

Банки повинні забезпечити продаж клієнтам іноземної валюти, купленої на валютному аукціоні Національного банку України, за курсом, який не може перевищувати курс аукціону плюс 0,2% від суми купівлі на сплату пенсійного збору.

У разі проведення операцій з погашення заборгованості клієнтів за кредитами через поточні рахунки, відкриття поточних рахунків клієнтам і проведення розрахункових операцій для забезпечення процедури погашення заборгованості клієнтів за кредитними договорами за рахунок іноземної валюти, купленої на валютному аукціоні, здійснюється тільки на безплатній основі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter