Курс гривні буде укріплюватися, вважає експерт / фото УНІАН

Курс долара в Україні в лютому кардинально не зміниться, очікується повільне укріплення гривні.

Основний ризик - геополітичний фактор, будь-яка ескалація ситуації тиснутиме на українську валюту, розповів керівник аналітичного відділу Concorde Capital Олександр Паращій, пише obozrevatel.com.

"Ми бачимо, що зараз ринок трохи заспокоївся, гривня більш-менш укріплюється на ринках. Напевне, так і буде відбуватися подальше повільне укріплення гривні через те, що передусім надходитиме зовнішня допомога і приплив валюти через зовнішню допомогу бюджету зростає", - зазначив експерт.

Відео дня

Паращій додав, що золотовалютні резерви України стабільно зростають, а це трохи покращує очікування щодо курсу нашої валюти.

Курс валют в Україні - сьогодні це варто знати

1 лютого стало відомо, що у банківських обмінниках Києва курс гривні до долара зміцнився на 5 копійок і становив до 40,50 грн/дол.

Варто зазначити, що 21 липня Національний банк України знизив офіційний курс гривні на 25% - до 36,57 грн/дол. За прогнозом інвестиційної компанії Dragon Capital, Нацбанк може тримати офіційний курс американської валюти незмінним до кінця третього кварталу поточного року.

Вас також можуть зацікавити новини: