В Україні скасували дозволи на перепланування житла

15:39, 28 грудня 2016
Нерухомість
14285 3

Відтепер для переобладнання та перепланування житла не потрібно отримувати дозвільні документи.

Фото УНІАН

Уряд скасував необхідність отримання дозвільних документів для власників і наймачів житла гуртожитків при виконанні робіт з переобладнання та перепланування, що не передбачають втручання у несучі конструкції або інженерні системи загального користування.

Відповідне рішення ухвалене сьогодні на засіданні уряду.

Пізніше прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з посиланням на віце-прем'єр-міністра – голову відомства Геннадія Зубка повідомила, що постановою уряду спрощуються правила користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків.

Читайте такожЖитло в Києві наступного року може подорожчати на 18% - експерт

"Відтепер власникам житла або наймачам гуртожитків, за погодженням з власником, при виконанні робіт з переобладнання та перепланування, які не передбачають втручання у несучі конструкції або інженерні системи загального користування, не потрібно отримувати дозвільні документи", – йдеться в повідомленні.

Зубко уточнив, що після завершення зазначених робіт, введення об'єкта в експлуатацію також не потрібне.

Як повідомляв УНІАН, у 2014 році Мінрегіон розробив законопроект, що скасовує необхідність отримання дозволу на перепланування житла або переобладнання житлового приміщення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter