этот материал доступен на русском

Швидкісні потяги УЗ перевезли рекордну кількість пасажирів

13:46, 16 серпня 2018
Транспорт
1718 0
У липні швидкісними поїздами скористалася рекордна кількість пасажирів / фото УНІАН

 У липні цього року поїздами «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» скористалася рекордна кількість пасажирів - 540 тисяч осіб, а заповнюваність досягла рекордних 100%, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на в.о. очільника компанії Євгена Кравцова.

Читайте такожНовий маршрут: на Закарпатті провели експериментальну поїздку швидкісного поїзда

«Швидкісні поїзди традиційно користуються високим попитом пасажирів, і їх середня заповнюваність зазвичай становила понад 90%, що є високим показником для такого рухомого складу. Сьогодні ми констатуємо 100%. Затребуваність цих поїздів, безперечно, буде враховуватися під час затвердження стратегії розвитку пасажирських перевезень у майбутньому», - цитує Кравцова прес-служба.

Зазначається, що протягом липня було виконано 847 рейсів. Всього за 7 місяців 2018 року швидкісними поїздами «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» перевезено майже 3,3 млн пасажирів.

Кількість перевезених пасажирів у липні 2018 року збільшилася на 27 тисяч осіб порівняно з липнем 2017 року (513 тисяч пасажирів), а заповнюваність поїздів зросла на 4% (липень 2017 р. - 96%).

У компанії нагадали, що парк рухомого складу швидкісних поїздів складається з 10 електропоїздів HRCS-2 виробництва компанії Hyundai Rotem, 2 електропоїздів ЕКС-1 «Тарпан», 2 поїздів на локомотивної тязі виробництва «Крюківський вагонобудівний завод» та 2 двоповерхових поїздів чеської компанії Skoda.

Швидкісні поїзди «Інтерсіті+» та «Інтерсіті» здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також до польського Перемишля.

Довідка УНІАН. За період курсування швидкісних поїздів з травня 2012 року і до кінця червня 2018 року ними перевезено понад 19,6 мільйона пасажирів.

«Укрзалізниця» - публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter