Призначений новий голова Українського Дунайського пароплавства

11:36, 29 листопада 2017
Транспорт
536 0

Керівником національного перевізника вантажів та пасажирів в Дунайському басейні призначений Дмитро Чалий.

Призначений новий глава Українського Дунайського пароплавства / фото bessarabiainform.com

Керівником національного перевізника вантажів та пасажирів в Дунайському басейні компанії "Українське Дунайське пароплавство"(Ізмаїл, Одеська обл.) призначений Дмитро Чалий.

Читайте такожДержкомпанії за підсумками 2016 року перерахували до бюджету 15,5 мільярда

Як повідомили УНІАН у прес-службі пароплавства, згідно з наказом Міністерства інфраструктури України Дмитро Чалий з 29 листопада буде виконувати обов'язки голови правління ПРАТ «Українське Дунайське пароплавство». Він призначений «на період прийняття відповідного рішення вищим органом керівництва».

Раніше пароплавство очолював Дмитро Барінов.

Чалий працював комерційним директором «Укрпошти», в Одеському морському торговому порту в якості заступника начальника з економіки.

Як повідомляв УНІАН, Дунайське пароплавство в січні-червні отримало 12,8 млн грн чистого збитку проти 2,01 млн грн прибутку за аналогічний період минулого року.

Українське Дунайське пароплавство - національний перевізник вантажів і пасажирів в Дунайському басейні і одне з найбільших транспортних підприємств в Європі. Компанія здійснює близько 25% транспортних перевезень Дунаєм. Флот компанії налічує кілька сотень самохідних і несамохідних річкових суден, а також морські судна дедвейтом 3-5 тис. тонн: шість суховантажів, один нафтоналивний танкер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter