У Росії мають намір заборонити проносити спиртне на борт літака, навіть з duty free

12:02, 12 листопада 2012
Транспорт
0 0

Москва. У Росії мають намір заборонити проносити спиртні напої на борт літака, навіть якщо вони куплені в магазинах duty free.

Про це повідомляє російське урядове видання «Российская газета».

«Російські авіаперевізники запропонували заборонити проносити на борт спиртні напої навіть в тому випадку, якщо їх купили в duty free. Мінтранс готовий підтримати їх і вже розробив поправки до Повітряного кодексу, які дозволять перевізникам спочатку забирати у пасажирів алкоголь, придбаний в магазинах роздрібної торгівлі в контрольованій зоні аеропорту, а потім видавати його, але тільки після завершення польоту», - говориться в матеріалі.

Планується, що пляшки доведеться перед зльотом здати співробітникам авіакомпанії. «Усе це добро складатимуть в спеціально відведеному місці й суворо охоронятимуть до кінця польоту», - пише газета.

Ця ж вимога стосуватиметься і спиртного, яке продають безпосередньо на борту. До того ж ніхто не збирається забороняти авіакомпаніям пригощати пасажира стаканом пива чи келихом вина під час польоту.

За інформацією видання, за останні півтора роки тільки одна авіакомпанія налічила понад тисячу випадків, коли п'яні бешкетники становили загрозу для безпеки польоту. Особливо важко доводиться екіпажам у тривалих польотах, які тривають понад 10 годин. Жорсткий контроль щодо алкоголю хочуть ввести, зокрема, через те, що штрафи за буйну поведінку не діють на пасажирів. Вони наразі становлять 1,5 тисячі рублів (близько 50 доларів), а раніше було взагалі 100 рублів (близько 3 доларів).

Окрім цього, Мінтранс РФ пропонує надати право супроводжувати повітряне судно у польоті співробітникам служби авіабезпеки, щоб вони разом з екіпажем могли заспокоювати буйних, застосовуючи фізичну силу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter