Олександр Омельченко / УНІАН

На даний момент в київському офісі партії «Єдність Олександра Омельченка» проходять обшуки в зв'язку з інформацією про підкуп виборців.

Про це повідомляє ZIK, посилаючись на джерело у правоохоронних органах.

Як повідомляє джерело, обшуки в офісі партії «Єдність Олександра Омельченка» проводяться в зв'язку з організацією цією партією скупки виборців. Наразі правоохоронці вилучили списки осіб, яких підкупили і планували підкупити у 8 районах Києва.

Також, за інформацією від джерела, цей обшук - лише перший з низки. Крім нього готуються обшуки в ще 15 офісах різних партій. Назви політсил, також підозрюваних у підкупі виборців, поки що не розголошуються.

Нагадується, що поліція вже традиційно бореться з фальсифікацією виборів. Так, раніше голова Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков вже виступав в якості гаранта прозорості виборчого процесу на минулих президентських і парламентських виборах.

Крім цього, перед стартом нинішньої виборчої гонки глава МВС пообіцяв, що та позиція відомства, яка була на президентських і парламентських виборах, буде "такою ж жорсткою і зараз". Він також заявив про здатність забезпечити чесні і адекватні вибори 25 жовтня.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram