Платіні вірить, що Україна підготується до Євро-2012

17:52, 29 березня 2010
Новини ЄС
0 0

Хоча і стурбований будівництвом стадіону у Львові

Брюссель. 29 березня. УНІАН. Президент УЄФА Мішель ПЛАТІНІ сподівається, що Україні вдасться підготуватися до Євро-2012.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це він заявив сьогодні на брифінгу.

“Я стурбований, але ми довіряємо країні, і я через 10 днів поїду до Києва для того, щоб зустрітися з новим Президентом України та новим урядом, щоб отримати більше гарантій”, - сказав він.

М.ПЛАТІНІ зазначив, що його стурбованість викликає передусім той факт, що будівництво стадіону у Львові за останній час не просунулося “на жодний сантиметр, на жодний метр”.

“Але я довіряю, тому що ми поки перебуваємо в ситуації, коли можемо мати 4 стадіони в Україні”, - сказав Президент УЄФА.

Він також нагадав, що на засіданні Виконавчого у Бордо було схвалено рішення про те, що у випадку неготовності, фінальна частина Євро-2012 може бути проведена у шести містах: чотирьох польських та двох українських.

“Ми також вирішили, що ми довіряємо Україні і хочемо зберегти систему рівності між Польщею та Україною”, - зазначив М.ПЛАТІНІ.

“Якщо у Львові стадіон не буде побудований, це становитиме проблему. А якщо в Києві стадіон не буде завершений, то Виконавчий комітет схвалив рішення, що якщо не буде столиці, то не буде України”, - додав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter