Воронін: при такому ставленні я не хочу грати за збірну

11:18, 13 жовтня 2008
Футбол 2012
1 0

Форвард має серйозні претензії до тренера

Форвард збірної України має серйозні претензії до головного тренера Олексія Михайличенка, який другу відбіркову гру поспіль не випускає його на поле в стартовому складі

"Напевно, я єдиний, хто хотів, щоб я сьогодні вийшов на поле, інші цього не хотіли. На жаль. Те, що від мене залежало, я б зробив. Навіть набагато більше", - сказав Андрій Воронін.

Ви ображені на Михайличенка?

"Просто при такому ставленні я не бачу сенсу викликати мене збірну. Я знаходжуся зараз в прекрасній формі. Я провів багато ігор, в останній грі забив гол і почуваюся просто прекрасно. Чому я сьогодні не грав, я не знаю. Якщо хтось скаже, що я перегорів через те, що моя дружина лежала на пологовому столі, то це буде неправдою. Навпаки, я був щасливий, всі хлопці мене привітали, і вони бачили, що я горів і хотів вийти на поле до останньої хвилини.

При такому ставленні я не хочу грати за збірну. Не те, що не хочу - я хочу грати за збірну, я люблю свою країну, і мені було дуже приємно, що вболівальники мене підтримали. Я завжди приїжджав і приїжджатиму, але при такому ставленні я просто не бачу сенсу це робити. Мабуть, я не потрапляю в плани Михайличенка. Мені важко пояснити те, що сьогодні відбулося або те, що відбулося в Казахстані. Або мені немає більше місця, або тренерський штаб не знаходить мені місця в збірній. Зараз є сенс про це сказати.

Чесно скажу, при такому розкладі, який був сьогодні, краще б я був присутній на пологах своєї дружини", цитує Вороніна Динамоманія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter