Мінтранс ще два тижні чекатиме на інвесторів аеропорту ”Львів”

11:06, 17 серпня 2009
Футбол 2012
4 0

Термін подачі заявок продовжили

Аукціонна комісія Міністерства транспорту та зв`язку ухвалила рішення про подовження терміну подачі заявок від інвесторів із будівництва нового аеровокзалу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» шляхом повторного оголошення аукціону.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінтрансзв`язку, відповідне рішення ухвалено 14 серпня на засіданні комісії під головуванням заступника голови аукціонної комісії – директора департаменту розвитку і координації систем транспорту та зв`язку Міністерства транспорту ат зв`язку України Григорія ЛЕГЕНЬКОГО.

Зокрема, на засіданні члени комісії зазначали, що серйозні наміри взяти участь в аукціоні мають ряд компаній, проте через стислі терміни для подачі заявок претенденти не встигають підготувати повний пакет документів, які є обов`язковими. У зв`язку з цим, потенційні учасники аукціону звернулися в Мінтранс із проханням надати більше часу для того, щоб мати можливість ретельніше підготуватися.

За даними міністерства, орієнтовно планується подовжити терміни на 2 тижні, проте точний варіант термінів повторного аукціону затвердять у понеділок, 17 серпня.

За словами голови Львівської обласної державної адміністрації Миколи КМІТЯ, під час засідання було відкрито попередні пропозиції від потенційних інвесторів. Повний пакет документів, необхідний для участі у конкурсі, подали чотири іноземні компанії - зі США, Австрії, Франції, а також чесько-китайська компанія.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство транспорту і зв`язку України в кінці липня ц.р. оголосило аукціон із залучення інвесторів для будівництва нового аеровокзалу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів».

Загальна сума інвестицій становить орієнтовно 1 млрд. 107 млн. 784 тис. 569 грн.

Кінцевий термін прийому заявок і необхідних матеріалів від претендентів – до 12 серпня 2009 року. Кінцевий термін прийому пропозицій учасників – до 4 вересня 2009 року. Датою прийому документів вважається дата реєстрації їх у Мінтрансі.

Проведення аукціону заплановане на 9 вересня 2009 року о 10.00 у міністерстві.

Відповідна постанова Кабінету Міністрів України № 763 від 22 липня ц.р. передбачає, що інвестор отримає повноцінне право власності на зведений за його кошти термінал, і з ним буде підписано договір щодо управління державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів». Подібні умови залучення інвестора для розвитку державного стратегічного об`єкту в сфері цивільної авіації вперше застосовуватимуться в Україні. У самому тексті постанови не фіксується конкретна кошторисна вартість проекту, що дає можливість інвесторові, який переможе в аукціоні, взяти участь в узгодженні цих питань у процесі укладення з ним договору.

Довідка УНІАН. Міжнародний аеропорт «Львів» розташований на південно-західній околиці Львова. Аеродром був збудований до 1940 року для експлуатації легких типів літаків. Був неодноразово реконструйований. Аеродром аеропорту «Львів» має одну злітно-посадочну смугу класу В зі штучним покриттям розміром 2510х45 м.

Як пасажирський термінал функціонує аеровокзал на 200 пас./годину, включаючи міжнародний сектор. Загальна площа двох споруд 6700 кв. м. Згідно з представленим у травні ц.р. проектом реконструкції, майбутній термінал зможе пропускати 1000 пас./годину, а при необхідності – більше 2000 пас./годину. Також проект передбачає будівництво чотириповерхового гаража на 400 паркувальних місць, відкритого паркінгу на 900 паркувальних місць. Планується, що його загальна площа становитиме 39 тис. кв. м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter