Рада розподілила 100 млн євро польського кредиту між держорганами на модернізацію пунктів пропуску на кордоні з Польщею

13:05, 06 жовтня 2016
475 0

Верховна Рада ухвалила закон, яким 100 млн євро кредиту від польського уряду буде розподілено між державними органами України для розвитку прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

Україно-польский кордон / Фото УНІАН

За ухвалення законопроекту №5074 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо використання кредиту Уряду Республіки Польща на умовах пов'язаної допомоги» за основу і в цілому проголосували 298 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова повідомила, представляючи законопроект, що даний законопроект спрямований на розподіл кредиту від уряду Польщі в розмірі 100 млн євро на облаштування переходів на кордоні між різними державними органами, тоді як спочатку передбачалося всі ці кошти спрямувати лише державному «Укравтодору».

«Ці гроші допоможуть нам суттєво поліпшити прикордонні та митні переходи між Україною і Польщею. Зокрема, ми пропонуємо спрямувати кредитні кошти на «Укравтодор» – 68 млн євро, на Державну фіскальну службу, на митницю – 25 млн євро і на Державну прикордонну службу – 7 млн євро», - сказала Маркарова.

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2015 року Україна і Польща уклали міжурядову угоду про надання Україні кредиту на 100 млн євро.

Угода між Кабінетом міністрів України й урядом Польщі в присутності очільників урядів підписали тодішній міністр фінансів України Наталія Яресько і міністр фінансів Польщі Матеуш Щурек.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter