Супрун заявила, що розпочато процес закупівель ліків на 2017 рік

13:54, 14 серпня 2017
Країна
254 0

У план закупівель на 2017 рік входять стенти без лікувального покриття (7,8 тис. штук) і з медикаментозним покриттям (2,6 тис. штук).

pixabay.com

Закупівлі медикаментів через міжнародні організації в 2016 дозволили заощадити 917 млн грн, на які будуть придбані додаткові ліки і медвироби вакцини, написала на своїй сторінці у Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Читайте такожМіжнародні організації "заощадили" Україні гроші на закупівлі ліків, просто знизивши необхідні квоти - експерт

За словами Супрун, у сфері охорони здоров'я закупівлі через міжнародні організації є однією з найбільш дієвих антикорупційних реформ.

«Плідна співпраця з міжнародними партнерами допомоглa нам почати проводити закупівлі за світовими стандартами якості. А якісні та ефективні закупівлі - це завжди більше потрібних ліків і врятованих життів», - написала чиновниця.

Супрун зазначила, що міжнародними організаціями в 2016 році закуплено 96% ліків, вакцин і медичних виробів 37 програмами. 44% вже поставлено в регіони. Решта будуть доставлені в лікарні протягом 3 місяців у відповідності з графіком поставок МОЗ.

Керівник міністерства додала, що закупівлі за кошти 2017 року вже почалися.

Читайте такожУкраїнські лікарні повертають прострочені ліки, закуплені міжнародними організаціями

Як повідомляв УНІАН, згідно з інформацією МОЗ, у план закупівель на 2017 рік входять стенти без лікарського покриття (7,8 тис. штук) і з лікарським покриттям (2,6 тис. штук).

28 липня 2017 року Міністерство охорони здоров'я підписало угоди з міжнародними організаціями, які проведуть закупівлі ліків для України за бюджетні кошти за 39 державними програмами на загальну суму 5,9 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter