Завод Малишева ліквідував борги із зарплати

12:40, 15 вересня 2008
Харьків
43 0

Головні боржники - держпідприємства

Харків. 15 вересня. УНІАН.  На Держпідприємстві «Завод ім. Малишева» повністю ліквідували заборгованість із зарплати перед працівниками.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомляє сайт Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови ОДА Ігоря ТЕРЕХОВА.

За його словами, заборгованість перед працівниками заводу ліквідували за рахунок коштів, які надійшли за відвантажену продукцію.

Зменшення боргів із виплати зарплати відбулося і на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві – на 536,5 тис. грн., а залишок боргу становить  27, 5 млн. грн. На 202, 4 тис. грн. скорочена сума боргу на ДП «Харківський радіозавод «Протон».

За даними моніторингу, протягом серпня загальна сума боргу із виплати заробітної плати в області зменшилася на 6,8 млн. грн. Борги на 29 економічно активних підприємствах державної власності на початок вересня цього року становлять 44,7 млн. грн. і за серпень зменшилися на 17,1%, або на 9,2 млн. грн. Як зазначив І.ТЕРЕХОВ, основними боржниками залишаються державні підприємства.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter