Фельдман підтримує Тимошенко в намірах полегшити життя малому бізнесу

17:21, 16 лютого 2009
0 0

Нардеп допоможе законопроектом

Харків. 16 лютого. УНІАН. Народний депутат України Олександр ФЕЛЬДМАН вважає рішення прем`єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО про введення мораторію на підвищення податків для малого та середнього бізнесу реальним і необхідним антикризовим заходом.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі О.ФЕЛЬДМАНА, на думку депутата-бютівця, податкова допомога і державна підтримка в умовах економічної кризи мають бути адресовані передусім малому і середньому бізнесу, домогосподарствам та національним інфраструктурним проектам.

Крім підтримки мораторію на підвищення податків, повідомили у прес-службі, О.ФЕЛЬДМАН має намір найближчим часом подати законопроект, який на час подолання кризи дозволить спростити процедуру внесення змін, спрямованих на зниження податків.

Нардеп вважає, що в умовах кризи необхідно мати дві ключові можливості – оперативно реагувати на ситуацію і знижувати податки. На його думку, чинне законодавство не дозволяє вирішувати антикризові завдання, тому що обмежує внесення змін терміном не пізніше, ніж 6 місяців до початку нового бюджетного року. До того ж, вважає О.ФЕЛЬДМАН, пропоновані зміни мають бути офіційно опубліковані до 15 серпня, якщо мовиться про норми, введення яких планується наступного року. В результаті, вважає бютівець, без внесення змін до порядку уряд не зможе надати своєчасну податкову допомогу бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter