Фельдман – Видріну: так не можна любити піар

18:37, 14 вересня 2007
Харьків
0 0

АВЕК може подати до суду

Харків. 14 вересня. УНІАН. Народний депутат України V скликання, почесний президент концерну «АВЕК» і керівник Харківського обласного виборчого штабу БЮТ Олександр ФЕЛЬДМАН вважає, що київський політолог Дмитро ВИДРІН явно переоцінив свою компетенцію, заявивши про те, що концерн «АВЕК» має заборгованість перед однією з турецьких будівельних компаній.

Як передає кореспондент УНІАН, свій коментар стосовно заяви політолога  О.ФЕЛЬДМАН зробив сьогодні на прес-конференції у Харкові.

О.ФЕЛЬДМАН вважає, що Д.ВИДРІН, як колишній депутат Верховної Ради, явно перевищив свої повноваження, коли втручався в діяльність господарських суб`єктів. «Мало того, що це само по собі є приводом для звернення до суду і прокуратури, так це ще класифікується як розголошення комерційної таємниці. У турецької компанії тепер можуть бути великі судові проблеми, оскільки вона без узгодження з концерном допустила розголошення комерційних відомостей», - сказав О.ФЕЛЬДМАН. 

По-друге, сказав О.ФЕЛЬДМАН, «він (Д.ВИДРІН – УНІАН) взявся не за свою справу, і, я гадаю, що господарі, які з Харкова його найняли для проведення певної роботи під вибори, зробили промах разом з ним». За словами О.ФЕЛЬДМАНА «концерн «АВЕК» не має заборгованостей перед турецькою компанією, і у нас є документ. Це вони не виконали свої зобов`язання перед концерном. Якби у когось були до нас претензії, то на нас би подали до господарського суду і виграли б справу».

 

Крім того, заявив О.ФЕЛЬДМАН, «ми вимагаємо від громадянина ВИДРІНА офіційний текст звернення і довіреності з боку турецької компанії на подібні заяви. Якщо такий документ не буде наданий, то ми вважатимемо, що громадянин ВИДРІН займається шахрайством, чинить тиск на комерційні структури і провадить незаконну лобістську діяльність на користь іноземних компаній».

О.ФЕЛЬДМАН не виключив, що після ретельного вивчення ситуації керівництво концерну АВЕК може подати на Д.ВИДРІНА в суд.

Як повідомлялося, на прес-конференції 10 вересня, кандидат у народні депутати від однієї з політичних сил Д.ВИДРІН звинуватив концерн «АВЕК» і зокрема О.ФЕЛЬДМАНА у тому, що концерн заборгував турецькій компанії певну суму грошей, яку не хоче повертати. Д.ВИДРІН заявив, що О.ФЕЛЬДМАН взагалі відхрещується від своєї причетності до концерну «АВЕК».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter