Райцентри дивитимуться Євро-2012 на екранах

11:01, 06 жовтня 2007
Харьків
0 0

Якщо Україна запустить  власний супутник

Київ. 6 жовтня .УНІАН. Під час проведення Євро-2012 в усіх районних центрах України будуть встановлені великі екрани для трансляції футбольних матчів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова виконавчої дирекції з підготовки і проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Іван ФЕДОРЕНКО.

За його словами, у кожному з міст, що є учасниками чемпіонату, мають бути створені лобістські центри, котрі вироблять свої пропозиції щодо проведення Євро-2012.

І.ФЕДОРЕНКО також розповів, що «наразі компанія «Сіменс» уже запропонувала свої послуги щодо встановлення екранів. Проте ми готові співпрацювати з різними компаніями і вислухати їхні пропозиції». На його думку, трансляція футбольних матчів у райцентрах України буде можливою завдяки тому, що у 2011 році Україна запускає власний супутник.

Довідка УНІАН. 18 квітня ц.р. Україна і Польща перемогли в конкурсі на проведення фіналу чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Планується, що в Україні матчі Євро-2012 прийматимуть Київ, Донецьк, Львів і Дніпропетровськ як основні міста і Одеса та Харків - як запасні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter