Подільський міст / фото УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко з метою передвиборчого піару планує пустити з’їзди з Подільського мосту не на Троєщину, а на Русанівські сади всупереч очікуванням киян. Таку інформацію оприлюднив політичний експерт Віктор Таран в себе на Facebook.

"Ситуація довкола лівобережних з'їздів з Подільсько-Воскресенського мостового переходу є однією з найгарячіших на цей час. Про неї тривають суперечки як в експертному середовищі, так і серед депутатів Київради. Однак київській владі та особисто меру Віталію Кличку не варто забувати, що у першу чергу в таких важливих моментах треба орієнтуватися на думку громади, киян. Добре, що депутати піднімають це питання й намагаються достукатися до міського голови. А проблема в тому, що досі не затверджено техніко-економічне обґрунтування цих з'їздів. І досі незрозуміло, як, власне, Кличко збирається виконати свою ж обіцянку про відкриття Подільсько-Воскресенського мосту для автомобільного руху вже в цьому році", - підкреслив політолог.

Читайте такожОболонську набережну і острів Оболонський хочуть з’єднати пішохідним мостом

За його словами, зокрема, Департамент транспортної інфраструктури КМДА заявляв про необхідність будівництва дороги на вул. Алішера Навої.

"Але куди вони за час, що залишився до кінця року, хочуть діти сотні гаражів, які знаходяться на шляху? Друге питання — до чого тут Алішера Навої — це ж ближче до Лівобережної, а нам обіцяли дорогу на Троєщину, зокрема — до вул. Бальзака. І тут постає ще одне питання — про бюджетне фінансування. Виявляється, щоб завершити проект з виїздом на Бальзака, не вистачає ще аж 2 млрд гривень! Втім, здається, у мера Кличка — своя думка. Таке враження, що заради особистого передвиборчого піару він хоче відмовитися від ідеї "моста на Троєщину", чого, власне, чекають кияни, і навіть від ідеї департаменту про "міст на Лівобережку". І готовий пустити з'їзди з Подільського моста на Русанівські сади. Власне, чому місцеві жителі й протестують", - зазначив експерт.

Він пояснив, що дачні вулиці Дамбова й Центральна садова просто не зможуть пропускати той величезний потік машин, який посуне мостом в обидва боки.

"У підсумку ми отримаємо вбиті дороги на Русанівських садах і багатокілометрові затори на під'їздах до мосту і на ньому самому. Тому громада столиці, активісти й відповідальні депутати Київради і вимагають не допустити, щоб Кличко втілив свій безглуздий піар-проект, пустивши з'їзди на Русанівські сади. І щоб він добудував те, що обіцяв і що від нього вимагають все кияни — міст, що з'єднує Поділ з Троєщиною", - резюмував Віктор Таран.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram