9 жовтня температура в Україні впаде до -3° / фото pixabay.com

На вихідних, 9 і 10 жовтня, в Україні збережеться прохолодна погода. У суботу в Україні ще трохи похолодає, вночі в деяких областях очікується до трьох градусів морозу, а в південних областях можуть покапати невеликі дощі. У неділю злегка потеплішає, стовпчики термометрів по всій країні піднімуться на градус-два.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі 0°, вдень +12°. У неділю вночі очікується 0°, а вдень - до +13°, практично безхмарно.

Відео дня

У Львові в суботу вночі -1°, вдень +11°, невелика хмарність. У неділю вночі +7°, вдень +18°, хмарно з проясненнями.

У Луцьку в суботу вночі +6°, вдень +12°, ясно і безхмарно. У неділю - практично безхмарно, вночі +2°, вдень +12°.

У Вінниці в суботу буде практично безхмарно. Температура повітря -2°...+11°. У неділю температура буде 0°...+13°, ясно і безхмарно.

У суботу в Одесі буде хмарна погода, невеликий дощ, температура вночі +4°, вдень +13°. У неділю - невелика хмарність, +5°...+16°.

У Харкові в суботу температура вночі становитиме +3°, вдень +12°, невелика хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть +2°...+13°, невелика хмарність.

У Дніпрі в суботу - похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +5°, вдень +13°. У неділю температура становитиме +4°...+15°, невелика хмарність.

У Сімферополі в суботу - похмуро, суцільна хмарність, невеликий дощ, +4°...+11°. У неділю - практично безхмарно, +4°...+15°.

Жителів Маріуполя в суботу чекає похмура погода і суцільна хмарність, температура вночі +6°, вдень +13°. У неділю вночі очікується +6°, вдень +15°, ясно і безхмарно.

У Краматорську в суботу буде хмарно з проясненнями. Температура вночі +3°, вдень +13°. У неділю буде ясно і безхмарно, вночі +3°, вдень +15°.

У Сєвєродонецьку завтра буде хмарно з проясненнями, температура вночі +4°, вдень +13°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура становитиме +3°, вдень +14°.

Погода в Україні 9 жовтня / фото УНІАН
Погода в Україні 10 жовтня / фото УНІАН

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде хмарно з проясненнями, температура до +5°. У неділю вночі температура становитиме 0°, вдень потеплішає до +8°, практично безхмарно.

У Моршині на Львівщині в суботу буде хмарна погода з проясненнями, вночі -3°, вдень +11°. У неділю - невелика хмарність. Температура становитиме +2°...+11°.

У Трускавці в суботу буде хмарна погода з проясненнями, температура до +11°. У неділю - практично безхмарно, температура +1°...+12°.

У Сваляві завтра очікується ясна і безхмарна погода, до +12°. У неділю - хмарно з проясненнями, +4°...+13°.

У Затоці в суботу - похмуро, суцільна хмарність, вночі +4°, вдень +12°. У неділю - ясно і безхмарно, +6°...+15°

У Бердянську в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, температура до +13°. У неділю - ясно і безхмарно, температура +6°...+14°.

Вас також можуть зацікавити інші новини погоди: