23 вересня на заході України розпочнуться дощі / фото Lorry / Pixabay

Найближими вихідними погода в Україні обіцяє бути прекрасною, але з вечора суботи у західних областях почнуться дощі, які згодом посиляться та принесуть похолодання. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко.

За її даними, 23 вересня повсюди в Україні світитиме сонце, буде сухо й дуже тепло. Впродовж дня очікується +25...+29 градусів, на півдні та південному заході повітря прогріється до +30 градусів.

"Лише ввечері у західних областях атмосферний фронт організує дощі. Ці дощі посиляться в неділю, 24-го вересня, і йтимуть вже навіть із грозами, проте не виходитимуть за межі західних областей", - розказала синоптик.

Відео дня

Значна частина території України і в неділю належатиме сухій сонячній погоді, каже синоптик. Температура повітря 24 вересня суттєво не зміниться, лише в західній частині похолоднішає до +19...+23 градусів.

Зміна погоди в Україні - що відомо

Найближчі вихідні в Україні будуть дуже теплими. За даними Погода УНІАН, у багатьох областях повітря прогріватиметься до літніх +25°...+30°, буде сухо та сонячно. 

Однак у західних областях у неділю пройдуть дощі, які принесуть з собою похолодання. Температура тут знизиться до +18°...+23°. 

Вас також можуть зацікавити новини: