этот материал доступен на русском

Команда Зеленського оголосила конкурси на посади голів райдержадміністрацій

04:11, 19 серпня 2019
Політика
1044 0
У Зеленського оголосили конкурси на посади очільників райдержадміністрацій у 6 областях / фото УНІАН

Вакансії опубліковані в межах проекту LIFT.

«Шукаємо розумних та цілеспрямованих керівників на посади голів районних державних адміністрацій у Львівській, Луганській, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», — йдеться у повідомленні.

Читайте такожГолова Одеської облради передумав йти у відставку

Шукають потенційних претендентів завдяки онлайн-платформі Lift, запуск якої глава держави анонсував наприкінці травня. Завдяки цьому проєкту сподіваються, що в політику прийдуть нові люди та втілять нові ідеї в управлінні державою.

На сайті Lift вказано, що основне завдання для майбутнього голови РДА - налагодження всіх процесів у підпорядкованих органах, службах та комісіях. Забезпечення, розвиток і вдосконалення району. На посади шукають "сильних управлінців, які мають досвід не менше 5 років на керівних посадах, професіоналів своєї справи, яким не байдуже майбутнє нашої країни, людей, що горять бажанням змінити хід історії та побудувати сильну державу". Серед вимог – вища освіта, вміння ефективно керувати людьми, не боятися телекамер та питань журналістів, вміти працювати з великим потоком інформації, не боятися складнощів та перепон, негативно ставитися до корупції і ніколи не були притягнутим до кримінальної відповідальності, мати базові знання законодавства України.

Про зарплати - ні слова. Нинішні голови РДА залежно від стажу, надбавок тощо отримують близько 20 тис. грн у місяць. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter