этот материал доступен на русском

Депутата від "Слуги народу" обрали віце-президентом ПАРЄ

14:53, 27 січня 2020
Політика
1223 0
Олександр Мережко обраний віце-президентом ПАРЄ від України / facebook.com/sluganarodu.official

Голову комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, народного депутата від «Слуги народу» Олександра Мережка обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи.

Про це у соціальній мережі Facebook повідомила заступник члена постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ Євгенія Кравчук (фракція «Слуга народу»).

«Члена української делегації, представника «Слуги народу» Олександра Мережка обрано віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи!» - написала Кравчук.

Вона зауважила, що Мережко є доктором юридичних наук, фахівцем у галузі міжнародного права.

Читайте такожУкраїна намагається не допустити обрання представника РФ віце-президентом ПАРЄ

«Досвід викладання у США, Польщі, Індії, Азербайджані та Вірменії, знання специфіки цих країн також стане в нагоді при виконанні повноважень у рамках ПАРЄ», - переконана Кравчук.

Також вона пояснила важливість посади віце-президента. «Двадцять віце-президентів від держав-учасниць ПАРЄ обираються щороку на початку чергової сесії і залишаються на посаді до відкриття наступної сесії. Посада віце-президента є надзвичайно відповідальною, адже він за необхідності може замінити президента та головувати на засіданні Асамблеї або на дебатах (якщо не бере у них участі як доповідач). Також віце-президент автоматично входить до складу Бюро, яке керує роботою Асамблеї шляхом підготовки порядку денного сесій та визначення питань, що заслуговують бути висвітленими у доповідях», - уточнила Кравчук.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 27 січня, представника Бельгії Хендріка Дамса обрано новим президентом Парламентської асамблеї Ради Європи терміном на один рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter