Понеділок,
27 лютого 2017

Наші спільноти

Уряд Нідерландів підтримав безвізовий режим для українців

Уряд Нідерландів підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні безвізовий режим з Євросоюзом.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться у листі міністра закордонних справ Нідерландів Берта Кундерса від 27 травня голові парламенту країни. Документ оприлюднено на сайті парламенту.

"Враховуючи прогрес та виконання вимог, уряд погодився з оцінкою Комісії, що Україна виконала всі умови Плану дій щодо лібералізації візового режиму. Тому уряд ухвалив позитивне рішення щодо пропозицій Комісії", - зазначається у листі.

Крім того, в уряді Нідерландів наголосили на необхідності продовження Єврокомісією перевірки виконання Україною вимог, необхідних для лібералізації візового режиму з ЄС.

Доповідач Європарламенту з безвізового режиму з Україною: потрібна серйозна робота, щоб ЄП дав "сильний сигнал"

Як повідомляв УНІАН, 20 квітня Єврокомісія поінформувала, що запропонувала Європарламенту і Раді ЄС скасувати візи для громадян України.

Ця пропозиція є наслідком позитивної оцінки, наданої Єврокомісією у грудні минулого року, в якій, зокрема, підтверджено, що Україна виконала всі критерії за Планом дій щодо візової лібералізації.

20 травня голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що запровадження ЄС безвізового режиму для України, рішення про яке повинен прийняти Європарламент, йде за планом, а інформації про затримки немає.

Візова робоча група Європейської ради продовжить обговорення пропозиції Єврокомісії надати Україні безвізовий режим на наступному засіданні 14 червня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку