Європа має підтримати створення підгрупи з відновлення доступу України до кордону на Донбасі - Геращенко

21:11, 19 липня 2016
536 2

Партнери України з Європи повинні підтримати українську ініціативу зі створення в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі робочої підгрупи з відновлення доступу України до неконтрольованої ділянки кордону в Донецькій та Луганській областях.

facebook.com/iryna.gerashchenko

Про це перший заступник голови Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко сказала в ефірі 5-го каналу.

Читайте такожМарчук: Росія "аж до тупотіння ногами" проти підгрупи з відновлення доступу України до кордону на Донбасі

"Ми дійсно питання кордону ставимо як ключове, тому що не може країна бути захищеною, якщо в неї є дірка в кордоні через яку шугають туди-сюди оці, так звані, конвої", - заявила Геращенко.

"Більше того, на окупованих територіях немає військових заводів з виробництва "Градів" та мінометів. Чим вони стріляють? Чим вбивають українських громадян? Очевидно, що це російська зброя. І мені здається, що це дуже правильно, що Україна так жорстко ставить питання формування п'ятої групи по вирішенню питання кордону", - наголосила Геращенко.

"І нас тут, наші європейські партнери, мені здається, мають підтримати", - сказала Геращенко.

Як повідомляв УНІАН, керівник робочої підгрупи з питань безпеки у Тристоронній контактній групі Євген Марчук заявляє, що російська сторона виступає проти створення в контактній групі робочої підгрупи з відновлення доступу України до неконтрольованої ділянки кордону на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter