Фірташу не вдалося довести неконституційність угоди про екстрадицію між Австрією і США

11:08, 20 серпня 2016
2404 3

Конституційний суд Австрії відмовив у розгляді вимоги українського бізнесмена Дмитра Фірташа визнати неконституційною угоду про екстрадицію між Австрією і США.

Тепер апеляційний суд може прийняти рішення щодо екстрадиції Фірташа до США / Фото УНІАН

Відповідне рішення було ухвалено 2 липня, повідомляє DW.

Це означає, що суд апеляційної інстанції більше не має перешкод для розгляду скарги прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким в екстрадиції Дмитра Фірташа до США відмовлено.

На період розгляду подання Фірташа у Конституційному суді апеляційний суд, згідно із процесуальними нормами, змушений був призупинити розгляд справи.

Читайте такожСправа проти Фірташа: прокуратура перевіряє підозри у підкупі правоохоронців і в Австрії

Як повідомляв УНІАН, Фірташ був затриманий у Відні 12 березня 2014 року на запит американського Федерального бюро розслідувань, поміщений у слідчий ізолятор та звільнений під підписку про невиїзд після внесення застави у розмірі 125 млн євро. Ордер на його арешт був виданий окружним судом американського штату Іллінойс влітку 2013 року.

На початку квітня у США Фірташу пред'явили обвинувачення у передачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії. 30 квітня цього року Фірташ на засіданні суду у Відні відмовився від добровільної екстрадиції до США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter